Wpisy użytkownika ekamat z dnia 30 marca 2013

Liczba wpisów: 7

ekamat
 
ekamat: Witajcię!Właśnie wróciłam ze święcenia jajek^^
Wesołego alleluja wam życzę xD
Chcę jeszczę podziękować Holy Star,że dała pracę na mini-konek:3
 

ekamat
 
8,9,10.png

*Wygląd*
Little Bow jest zielonym kucykiem ziemskim o fioletowych oczach i włosach.W ucho ma wpiętą różowo-biała kokardkę.
*Znaczek*
Jeszczę go nie zdobyła.
*Rodzina*
Sisotry Sweet Bow i Crazy Bow,kuzynka Cute Bow.
*Praca*
Szkoła:*
*Charakter*
Jak AppleBloom-zrobi wszystko,by zdobyć swój cutie mark.
*Moja ocena*
100/100
Słodko mi wszła:*
~~~~~~
Piszcię,co o nim myślicię,piszcię swoję ocenki.Nie zaszkodzi,jesli klikniesz łapkę fapkę w górę;3
To tylę,papatki:*
~~Wasza Cherry Blossoms~~
 

ekamat
 
8,9,10.png

*Wygląd*
Sweet cloud jest żółtą pegazicą o niebiesko-żółtych włosach i różowych oczach.
*Cutie mark*
Chmura,z której pada deszcz.
*Jak go zdobyła*
To było na wycieczcę pegazów  w fabrycę pogody.SC zaciekawiło pomieszczenię z chmurami deszczowymi.Bardzo chciała zrobić taką chmurę,więc(kiedy nikt nie patrzył)zaczeła pykać różne guziki na konsoli.I naglę...zrobiła idealną deszczową chmurę!!!I to za pierwszym razem!!!Zaczeła powtarzać to parę razy i zaczeła robić coraz więcej deszczowych chmur.Wtedy dostała swój cutia mark.
*Rodzina*
Siostra Valentine.
*Praca*
Szkoła xD
*Charakter*
Jak Scootalo(dobrzę napisałam?),tylko,że nie jest fanką rainbow.
*Moja ocena*
100/100
~~~~~~
Piszcię,co o nim myślicię,piszcię swoję ocenki.Nie zaszkodzi,jesli klikniesz łapkę fapkę w górę;3
To tylę,papatki:*
~~Wasza znudzona Cherry Blossoms~~
 

ekamat
 
*Imię Celestia pochodzi od angielskiego słowa  celestial,co oznacza  niebiański, boski
*Nie pokonała Chrysalis
*Kolor magicznej aury księżniczki nie jest jednolity w całym serialu. Można odnaleźć sceny, gdy róg Celestii oraz unoszone przed nią przedmioty błyszczą: na niebiesko (w odcinku "Ptaszek na uwięzi" oraz w scenie otwierania komnaty Klejnotów Harmonii z epizodu "Powrót do Harmonii"), na pomarańczowo (odcinek "Z kronik Znaczkowej Ligi"), na biało (odcinek "Sposób na gryfa") czy na różowo (scena podnoszenia skrzyni z Klejnotami, z odcinka "Powrót do Harmonii"). Od epizodu "Lekcja zerowa", magiczna aura Celestii ma już stały, niezmienny, złocisty kolor. Taki również kolor miał strumień energii, którym księżniczka ścierała się z Królową Chrysalis. Warto zwrócić uwagę, że w openingu wszystkich odcinków pierwszego sezonu i dwóch pierwszych następnego, księżniczka unosiła list ze zdjęciem głównych bohaterek bez obecności jakiejkolwiek aury. Warto również przypomnieć, iż w odcinku "Crystal Empire", gdy Celestia korzystała ze zdeprawowanej magii Króla Sombry, róg oraz emitowany strumień energii przybierał głęboko czarną barwę.
*Lauren Faust wspomniała, że podczas wstępnych przesłuchańaktorów dubbingowych do serialu, bardzo dobrze wypadła Kathleen Barr, podkładająca obecnie głos Trixie. Dopiero później zadecydowano o przyznaniu roli władczyni jej ostatecznej odtwórczyni, Nicole Oliver.
*W opinii Lauren Faust, Księżniczka Celestia wyczuła więź Twilight Sparkle z Klejnotami Harmonii, zanim jeszcze przybyła na egzamin wstępny do jej szkoły. To właśnie księżniczka zaaranżowała przebieg testu - otwarcie smoczego jaja. Powiększyła również i odpowiednio wytrenowała Spike'a, by mógł być asystentem jej uczennicy.
*Celestai w serialu zaśpiewała tylko jedną piosenkę:Celestia's Ballad.
dtyu.jpeg
  • awatar Świat Apsik ;3: Bardzo lubię twój blog :) Codziennie czytam twoje posty :D Piszę dlatego,bo chciałabym,żebyś odwiedziła mój blog,a szczególlnie przeczytała moje wiersze,jest ich trzy. Dziekuję z góry i życzę wesołych świąt ;3
  • awatar ekamat: @Anime,Manga...♥: Ja życzę Ci nawzajem:*
Pokaż wszystkie (2) ›
 

ekamat
 
Odkąd Cherry zdobyła swój cutie mark,zaczą on ją interesować.Nie tylko on!Inne cutie marki też były dla niej ciekawe.Swoją "nową pasję" nie zdradzała innym,ale w końcu zwierzyła się temu Pinkie i Sweet Soul.
-Czy to nie dziwne?-spytała się Cherry.-Jeszczę ingdy nie słyszałam o kucyku,którego interesowały cutie marki...
-Ależ każdy ma swoją pasję!-przerwała Souli.-I nie wolno się z niego śmieć!
-Zgadzam się z Souli.-stwierdziła Pinkie.
-Tylko...jak nazywa się kucyk,którego interesują cutie marki?
-Może...znaczkofanka!!!-zaproponowała Pinkie Pie.
-Nie.to głupię!-powiedziała Souli.
-No to możę....znaczkarka!!!
-Możę być.-powiedziała Cherry.-...Co teraz?
-To już twoja sprawa.-powiedziała ostro Sweet Soul,ale mrugneła porozumiewawczo mrugneła okiem.
~~~~~~
Dwa dni potem dzieci z domu kucyka sprzedawały własnoręcznie robionę ciastka,by zarobić pieniądze na remont domu.Cherry miała nadzieję,że możę będą przechodzić tamtendy jej rodzicę.Bała się,że zapomni,jak oni wyglądają.Ale ona ich bardzo dobrzę pamiętała.Jednak ich nie zobaczyła.Pieniędzy uzbierało się tylę,że wystarczało po pięć da każedego z dzieć,a pieniędzy i tak wystarczy na remont.Następnego dnia dzieci poszły do sklepu,by kupić coś sobię za pieniądze.Cherry chciała kupić coś,co mogło by jej pomuc w byciu znaczkarką.Znalazła zeszyt i długopis.Dodatkowo kupiła naklejki,by ozdobić zeszyt.Wybrała te z motylami,bo jej siostra miała znaczek z motylami,a ona tak za nią tenskniła.Zaczeła opisywać.Najpierw zaczeła od swojego,potem Fluttershy,tata i mama,a jeszczę potem Souli i Pinkie.Potem zaczeła swoją grupę,a potem nadszedł czas na panią.Była to bardzo ciekawa "praca",gdyż mogła dowiedzieć się wielę na temat innych.Na przykład:jej pani pracowała kiedyś w fabrycę parasoli,stąd jej zanczek to trze parasolki.Cherry jednak wkońcu nie miała już żadnych znaczków do opisania,więc na jakiś czas zostawiła swój dziennik.
C.D.N